Teambuildingové aktivity jsou nejen efektivním nástrojem na zlepšení komunikace a spolupráce v pracovních týmech, navíc můžou být i odměnou a příležitostí jak poděkovat svým zaměstnancům a utužit tak pracovní kolektiv. V případě zájmu o nabídku teambuildingu na míru Vašeho týmu nebo společnosti nás neváhejte kontaktovat. Referenčí list Vám pak rádi poskytneme emailem.


Definice teambuildingu:

Společný „tah na branku“
Vytváření efektivních pracovních vztahů
Snižování pochybností pozice jednotlivých členů týmu
Hledání řešení problémů v rámci týmu

Čtyři pilíře teambuildingu:

Nastavení cíle v souladu s požadavkem organizace
Vymezení rolí v týmu
Řešení problému v rámci týmu a mezi jednotlivými týmy
Zlepšení mezilidských vztahů napříč celou organizací

 

Lektor: Mgr. Petr Bohuslav

Online výuka probíhá standardně v prostředí internetového prohlížeče (pouze Chrome, Firefox a Opera). Účastníci dostanou mailem pozvánku, která bude obsahovat pracovní a ukázkové soubory a odkaz na stránky, kde bude probíhat výuka. Odkaz funguje na jedno kliknutí, nic se neinstaluje, ani nenastavuje.

Pro firemní zákazníky, používající Office 365 Business, nabízíme jako alternativu výuku v prostředí MS Teams, které jsou v základní nabídce programů Office. Po přihlášení účastníků se lektor v nejbližším možném termínu s každým jednotlivě spojí (telefonem, či mailem), vyzkouší spojení a případně pomůže s nastavením, aby na začátku kurzu již bylo vše připraveno.

Minimální (povinné) HW požadavky:

- mikrofon

- reproduktory

Doporučený další HW:

- webkamera

Poptávka po firemním online školení